Ansambli avalöök toimus 1996 aastal Tallinna pubis Diesel Boots, koosseisus Paavo Piiparinen kitarril ja Margus Jürisson solistina ja klahvpillidel.

Õige pea liitus ka vana semu Tallinna Big Bandi aegadest ja Otsa koolist saksofonist Lauri Pomerants. Mängisime igat liiki tantsumuusikat ja mingil määral ka ladinat ja mis välja tuli - meisse hakati suhtuma kui ladina bändi.

Tegelikult oleme ikka tantsumuusika ansambel ja rock`n roll on ka alati kavas olnud. Aastal 2002 tulid meiega koos musitseerima ammused sõbrad Toomas Aron, bassist Pärnust ja Kolumbus Krisist tuntud trummar Andres Oja. Niisiis kamp koolivendadest, lapsepõlvesõpradest ja endistest bandikaaslastest sai kokku. Sealt ka nimi Los Amigos (Sõbrad). Ühiste jõupingutustega on sellest kooslusest saanud ansambel, kes on suuteline musitseerima ükskõik mis muusikastiilis. Kui pidu vaja, siis seda ka saab, kui vaja rahulikumalt võtta saab ka seda.

Koosseis:

Margus Jürisson - solist, keyboard
Paavo Piiparinen - solist, kitarr, süntesaator
Lauri Pomerants - sax, backvocals
Toomas Aron - bass, backvocals
Andres Oja - trummid, löökpillid

Los Amigos on esinenud mitmetel suvetuuridel, paljudel pidulikel firmade üritustel, noortele ja vanemale publikule. Lai repertuaari valik võimaldab seda kõike teha heal tasemel musitseerimisega - fiilinguga!