» Artistid
  »     Noored     
  »     KARAVAN 25 LIVE!     
  »     Salongimuusika     
  »     Bändid     
  »     Meeleolumuusika     
  »     Peojuhid     
  »     Tantsu- ja varieteegrupid     
  »          Lauk & Larina          
  »          Flash          
  »          Kõhu-nabat Zahira          
  »          Iiri tants - AILISH          
  »          Hot Dreams          
  »     Tsirkusefakiirid     
  »     Mustkunstnikud     
  »     Humoristid     
  »     Diskorid     
  »     Karaoke     
  »     Lasteetendused     
  »     Stiilipeod     
 » Firmast
 » Kontakt

 
 

 

Flash

 

Programm sisaldab erinevates stiilides, kaunites kostüümides tantsunumbreid.

Esindatud on nii klassikaline varietee kui ka moodne showtants. Samuti on esindatud temperamentne Vene teema ja tempokas Ladina Ameerika (samba, rumba, tshatsha jne.). Can Can shows muutuvad tantsutüdrukud lõbusateks kuraditeks, esitades huvitava lahendusega cancani.

Klassikaline varietee
Toob Teieni särava ja kaasahaarava show ning glamuursed kostüümid. Kaunite ja suure lavakogemusega tantsuartistide esituses tuuakse Teieni temperamentsed ladina-ameerika tantsud, klassikalised variteenumbrid, sensuaalsed swingirütmid, lustakad retroseaded. Programmi tipphetkeks on kõikide lemmik - särtsakas ja hoogne kankaan. Suurepäraseid elamusi pakkuv varieteeprogramm sobib sünnipäevadele, pulmadesse, asutuste pidudele ja suvepäevadele.

Vene
Särtsakas ja jõuline tantsuetendus, mis on inspireeritud vene rahvatantsudest. Särasilmsete tantsijate esituses tuuakse lavalaudadele temperamentsed tantsunumbrid, romantilised ja igatsevad ballaadid. Hoogne show viib vaatajad reisile ka vennasrahvaste juurde Ungarisse. Kõlavad läbi aegade populaarsed meloodiad. Kaasakiskuv vene programm ei jäta külmaks ühtegi vaatajat ja iga pidu saab sisse tõelise hoo!

Kokkuvõttes ulatub programm sajandi algusest kuni aastani 2001. Programmi pikkus oleneb tellija soovist, näiteks: 15, 20, 30, 2x15, 2x20 minutit.