» Artistid
  »     Noored     
  »     KARAVAN 25 LIVE!     
  »     Salongimuusika     
  »     Bändid     
  »     Meeleolumuusika     
  »     Peojuhid     
  »     Tantsu- ja varieteegrupid     
  »     Tsirkusefakiirid     
  »     Mustkunstnikud     
  »     Humoristid     
  »     Diskorid     
  »          Märt Rannamäe          
  »          Rauno Salumets          
  »          Leho Valmas DJ/VJ          
  »          Artur Raidmets          
  »          Sass Nixon          
  »     Karaoke     
  »     Lasteetendused     
  »     Stiilipeod     
 » Firmast
 » Kontakt

 
 

 

Leho Valmas DJ/VJ

Diskorina tööd teinud alates aastast 1992. Läbi diskotanud lugematu arvu erinevaid peopaiku üle Eesti. Enam kui kümneaastase tegutsemisaja jooksul on hankinud muljetavaldava suurusega fonoteegi. Muusikat leidub seinast-seina ja põrandast laeni. Tänu harvaesineva haiguse ravimatule vormile, saab fonoteek pidevat iganädalast täiendust tempoga 4,25 CD plaati nädalas.

Et plaadikeerutamisest ei saaks rutiin, lisas DJ hoolikalt valitud heale muusikale ka pildi. Lühend DJ(Disc Jockey) asendus VJ (Video Jockey) lühendiga.

Tänu showtehnika viimasele arengule on tänapäeval lisaks helile võimalik profesionaalselt näidata ja miksida ka videopilti. Kunagi kasutatud videokassett on ajaloohämarustesse vajunud ja kaasaegse VJ töövahenditeks on DVD plaadid oma kristallselge pildi ning heliga.

VJ Leho Valmas kasutab vaieldamatult suurimat videoteeki Eestis. Muusikavideosid mängima minnes on kohvris ~10 000 parimat videoklippi alates ajast, mil hittloole pilt peale kleebiti kuni kõige viimaste edetabelihittideni. Videoteek saab igakuist täiendust umbes 110 muusikalise lühifilmi näol.

Kuid seegi pole veel kõik. Vajadusel võtab VJ endaga ühes kõige uuema videodiskorile mõeldud aparatuuri, mis tasemel asju ei leia enamikest ööklubidestki.